fbpx

Про проєкт

"Загальна декларація з прав людини проголошує усіх людей вільними та рівними у своїй гідності та правах".


Так, проголошує, але навряд чи забезпечує. Ці слова абсолютно вірні й правильні, але вони так і не стали правилом для більшості по відношенню до будь-якої меншості.


Американці кажуть: "Не кажи мені, покажи мені" – не кажи, а зроби. І все, що нам треба зробити, це – просто почути, почути іншого.


Так, це "просто" – геть не просто, коли інший у колективній свідомості це: чужий, незрозумілий, небезпечний, від якого слід спершу негайно відгородитися, а далі проти нього згуртуватися. Ви ж напевне чули пісню одного відомого англійця, що почувається чужинцем поміж американців, хоч мова в них практично одна?


Метою нашого проєкту є донести до широкого загалу голоси тих, хто "не такий, як усі". І їм є що сказати. А ви, почувши сказане ними, не пошкодуєте, що нарешті навчилися слухати – острах і агресія вже не обмежуватимуть ваш світ і ваше буття.


Адже людина за будь-яких обставин є тою ж, створеною богом, людиною – як ти і я. І почути Іншого є те саме, як бути певним, що обов'язково почуть і тебе – почують і допоможуть.


Героями проєкту є правозахисники та активісти, що опікуються гендерною рівністю, паліативною допомогою, правами людини в умовах конфлікту та у місцях несвободи, інклюзивністю, правами представників ЛГБТ та ромів та багатьох інших.


Героями проєкту є всі ті права та свободи, які підсвідомо і вперто відбираються у Інших.


Героями проєкту є ти і я – якщо ми навчаємося їх чути.

КОМАНДА ПРОЄКТУ

Ксенія Кравцова
Владислав Нечипоренко
Інокентій Вировий
Дмитро Чайка
Ігор Шейкін
Катерина Тарасова
Оксана Грушанська-Власова