• Алла Лепеха
  Я відвідую жіночу колонію щонайменше раз на місяць, спілкуюся з жінками, вони діляться своїми проблемами, потребами. Проводжу тренінги, правові консультації. Спілкуюся не тільки з жінками, які відбувають покарання, а й із самим персоналом. Зараз процес гуманізації у цій сфері все ще триває, але я рада, що бачу зміни на краще.
  ...
 • Анастасія Домані
  «Я зізналася майбутньому чоловікові, що народилася хлопчиком після того, як він зробив мені пропозицію. Йому було непросто, але він прийняв цю інформацію, ми одружилися, у нас з’явився син».
  ...
 • Лариса Денисенко
  Часом порушником прав є не начальник, колега, друг, чи держава, а сама людина. Це відбувається через приниження себе. Коли людина забороняє собі навчатися, вдосконалюватися, мріяти. Коли не хоче відстоювати свою ідентичність – гендерну, етнічну, лінгвістичну – тому, що боїться осуду.
  ...
 • Віталій Пчолкін
  «Кажуть, “ми всі від інвалідності на відстані однієї аварії”. Це те, що сталося зі мною. Я з Євпаторії, все життя жив коло моря, а у 19 років невдало стрибнув з пірса. Це тепер я знаю, що в таких випадках треба покласти людину на землю та викликати “швидку”. В жодному разі не рухати і не саджати. А тоді, у 2007-му, друзі витягли мене з води, посадили в машину та повезли до лікарні»
  ...
 • Леся Литвинова
  Життя — усе життя — повинно бути повноцінним, повнокровним, не даремним. А смерть — це просто логічна крапка на цьому шляху, не більше і не менше.
  ...
 • Оля Макар
  Ми не використовуємо слово “волонтерство”, бо воно стосується переважно чогось тимчасового. Наприклад, ти бачиш людину, яка лежить на вулиці без ознак життя, розумієш, що треба зупинитися і щось зробити, але ж “сьогодні не вівторок, я допомагаю по вівторках”. Волонтерство відбувається від і до. Наша ж ідея — дружити з безхатченками, зробити людяний погляд на світ своїм стилем життя
  ...
 • Євген Васильев
  Освітою ми почали займатися у 2016 році, коли стало зрозуміло, що лише гуманітарною допомогою суспільство не зміниш. Потрібно працювати з місцевими, вивільняти їхній розум, давати більше знань.
  ...
 • Давид Богар
  Мій батько був бароном і захищав ромів. Якщо ставалася якась проблема, приходили до нього: він і адвокатів наймав, і оплачував юристів.
  ...
 • Зола Кондур
  «Якщо ви хочете зрозуміти рівень дотримання прав людини в певній країні, спитайте: “А як у вас тут живуть роми?”»
  ...
 • Олеся Яскевич
  Ми багато говоримо про інклюзію, але я вважаю, що наше суспільство тільки почало переходити від сегрегації до інтеграції», — Олеся Яскевич.
  ...